Kas notiek, kad meitenes mēģina izrādīt seksuālu interesi, bet puiši to nesaprot: 10 patiesi un smieklīgi stāsti

Noteikšana, vai kāda meitene “ieķērusies” puisī, ir visai riskanta nodarbe. Dažkārt meiteņu paustās zīmes ir visai nemanāmas, turklāt to nolasīšana nepareizi var pārvērsties katastrofā.

Par spīti visam, arī tad, kad daiļā dzimuma pārstāve cenšas savus nodomus paust visai tiešā veidā, daži vīrieši tos tik un tā neuztver.

Izlasi šos humora pilnos stāstus, lai saprastu, kā tas iespējams.

Lasi vēl: Sievietes uzzīmē, kāds, viņuprāt, ir ideālais vīrieša “draudziņš” (+VIDEO)

 

1. Kad mācījos vidusskolā, tiklīdz iegāju klases telpā, pie manis pienāca ļoti simpātiska meitene, kuru tikai nedaudz pazinu, un teica: “Deiv, vai zini, ka es izšķīros no Rodrigo?”

Es atbildēju: “Ak tā, man žēl, ka tā sanāca.” Un es devos tālāk savās gaitās.

Tad es visu atlikušo dienu pavadīju, domājot par šo gadījumu. Kādēļ lai viņa man teiktu ko tādu? Kādēļ viņa man to pateica? Kāpēc viņas sejā, to sakot, bija smaids?

Nākamreiz, kad es šo meiteni satiku, es pajautāju, ko viņa dara nedēļas nogalē, un viņa atbildēja: “Neko, nevēlies aiziet uz kino?” Un tikai tad es sapratu, kas notiek. Tā nu es devos uz randiņu.

Un beigu beigās mēs esam izveidojuši brīnišķīgu ģimeni.

2. Pirms pāris gadiem es vēl dzīvoju kopā ar savu nu jau bijušo draugu. Es jutos uzbudināta, tādēļ piedāvāju viņam kopā doties dušā.

Es, piemiedzot ar aci, teicu: “Varam doties dušā kopā, lai ietaupītu ūdeni.”

Viņš atbildēja: “Kāpēc? Mēs taču nemaz nemaksājam par ūdens patēriņu.”

Tas gan bija muļķīgi.

Lai lasītu pārējos stāstus, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close