Kas notiks ar tavu ķermeni, ja katru dienu dzersi enerģijas dzērienus? ŠIM vīrietim tas nebeidzās labi!

Vai arī tev kādreiz dzīvē ir bijis posms, kad laika gulēt nav vispār un vienīgais, kā tikt galā ar uzdevumiem un cīņu ar miegu, ir enerģijas dzērienu lietošana visas nakts garumā?

Šī stāsta varonis, 50 gadus vecs vīrietis, 3 nedēļu posmā katru dienu izdzēra četrus vai piecus enerģijas dzērienus (neko citu nemainot savā diētā), lai varētu uzlabot savu sniegumu darbā. Lai kā arī populārās enerģijas dzērienu reklāmas sludina dzērienu labās īpašības, rezultāts ir pilnīgi cits. Diezgan traģisks.

Nabaga vīrietis pēc laika pamanīja, ka viņa urīns ir tumšā krāsā, kā arī viņa āda ir pilnība mainījusi krāsu. Apmeklējot ārstu, viņš uzzināja negaidītu informāciju par savu veselības stāvokli.

Lasi vēl: 10 pazīmes, kas liecina par negatīvās enerģijas uzbrukumu un padomi, kā no tās atbrīvoties

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko enerģijas dzērieni bija nodarījuši viņa organismam!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close