Pirms trim gadiem Alla Pugačova kopā ar ģimeni pameta Krieviju. Daudzi skatuves primadonnu kritizēja par šādu rīcību, bet vēl vairāki – atbalstīja. Tomēr viņas pēdējais ieraksts sociālajās vietnēs raisījis jaunu viedokļu un pārmetumu vētru.
Alla Pugačova pirms daudziem gadiem ieviesa tradīciju pirmajās pavasara dienās sapulcināt viesos savus draugus un radiniekus. Košo mielastu primadonna uzsāka ar frāzi: “Es ļaujos pavasarim!”. Pēdējos trīs gadus to no viņas dzird tikai vistuvākie radinieki, jo slavenība nav sniegusi koncertus un nav publiski uzstājusies.
Tagad Alla Pugačova sociālajās vietnēs ievietojusi postu ar dzelteni ziedošu krūmu, šādi norādot, ka par savu tradīciju, kad sācies pavasaris, nemaz nav aizmirsusi, tikai turpina to mazliet citādā veidā. Pie posta viņa pierakstījusi: “Atļaujam pavasari!”.
Taču, kā izrādās, pat tikai ziedošs krūms, kas simbolizē pavasari, Krievijas cilvēku acīs radījis gūzmu ar negatīviem komentāriem. Tā vien šķiet, ka neviens tā arī nav sapratis, kāpēc Pugačova šo postu ielikusi un kādā kontekstā ir pieminēts pavasaris…
View this post on Instagram
Pie šī posta lasāmi arī visai negatīvi noskaņoti komentāri: “Smieklīgi, bet kas tu tāda esi, lai kaut ko ļautu vai neļautu?”; “Galvenais tikai atpakaļ nebrauc…”; “Izraēlā savu pavasari varat ļaut, cik gribat, bet šeit, Krievijā, mēs paši tiksim galā gan ar pavasari, gan ar vasaru, gan ar pārējiem gadalaikiem”; “Viņus Izraēlā īpaši nemīl. Kā teica viens pazīstams ebrejs…”; “Mēs arī bez jums visu sev atļaujam!”; “Ej taču tu ar visām savām atļaujām…”
Lasi vēl: Tas sāksies no ceturtdienas: meteorologs Toms Bricis šonedēļ visā Latvijā sola patiešām iespaidīgu siltumu
Tikmēr krievu mediji norāda, ka tā arī neesot īsti skaidrs, kāpēc Alla ar ģimeni savulaik pametusi savu dzimteni, jo tā atklāti to nekad arī neesot komentējusi. Tāpat nemitīgi tiek publicēta informācija, ka agrākā Galkina un Pugačovas “pils” burtiski sabrūkot acu priekšā.
Agrāk šī nama uzturēšana saimniekiem esot izmaksājusi ap 42 000 eiro mēnesī, tomēr tagad tur esot vairs tikai apkopēja un dārznieks, kas cenšoties to visu uzturēt pieklājīgā stāvoklī, tomēr tas vairs īsti neizdodoties. Mājai esot parādījušās plaisas un sācis nobirt apmetums.
Alla Pugačova vairākas reizes tomēr Krievijā ir atgriezusies, lai nokārtotu dažādas dokumentu lietas. Pirmā viņas vizīte dzimtenē pēc aizbraukšanas 2022.gadā bija saistīta ar bērnu – Ļizas un Harija skolas jautājumiem. Otro reizi viņa ieradās, lai atvadītos no sava drauga Valentīna Judaškina, bet trešo reizi – lai ierakstītu dažas dziesmas.
Allas Pugačovas, viņas vīra, komiķa Maksima Galkina un abu bērnu – Ļizas un Harija pirmā mājvieta pēc aizbraukšanas no Krievijas bija Izraēla, kur dzīvo arī Galkina brālis. Vēlāk tomēr ģimene pārcēlās uz Kipru, kur Pugačovai pieder skaists dzīvoklis pašā pludmalē. Tomēr pēdējās ziņās izskanēja, ka no Kipras viņi tomēr plānojot pārcelties uz Lielbritāniju. Šīs baumas gan pagaidām ģimene nav komentējusi.