Jauns pētījums, kurš tika veikts sadarbībā ar Kiberpsiholoģijas, uzvedības un sociālo tīklu zinātnisko centru, analizēja datus, kuri tika iegūti no 750 studentiem.
Rezultāti atklāja, ka ir rodama sakarība starp intensīvu sociālo tīklu lietošanu un palielinātu iespēju gūt mentālās problēmas, kas iekļauj sevī depresiju un domas ar pašnāvību. It īpaši tas attiecas uz jauniešiem un bērniem, kuri vēl nav attīstījuši savu personību un nezina, kā tikt galā ar spriedzi un problēmām.
Ja tavs bērns pārāk bieži izmanto sociālos tīklus, tad tev ir jāpievērš lielāka uzmanība bērnam un viņa emocionālajam stāvoklim. Ja bērns tiek atstāts novārtā un viņš pārlieku daudz laika pavada internetā, tad tas var beigties ar nopietnām mentālām problēmām.
Tas, protams, nav vienīgai iemesls, kādēļ rodas mentālās problēmas, bet tas veicina neapmierinātību ar savu personību un savu dzīvi, kas var beigties ar kompleksiem un pat pašnāvību.
Avots: i100.independent.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Mūsu priekšteči Pūpolsvētdienu gaidīja ar īpašu godbijību: kāpēc viņi nekad nemeta pūpolu zariņus miskastē
- Pensionāre Elvīra dalās piedzīvotajā kā tika piemānīta un tagad spiesta atdot 10 savas pensijas
- Ir pagājis gads, jauniešu dzīvēs daudz kas ir izmainījies un daudz kas vēl būs…(15.daļa FINĀLS)
- Viltīgs paņēmiens dārza kopšanā: kā parastais sāls palīdz cīņā ar nezālēm un gliemežiem
- Pirmā lielā prognoze uz Lieldienu laiku: ko sagaidīsim uz vai cīruļputenis ies mums garām
- Meteorologs Toms Bricis vēsta, ka ziema vēl līdz galam nav atvadījusies un par sevi liks manīt jau nākamnedēļ






