Kopš 1950.-1994.gadam Kouluņas pilsētcietoksnis ir bijis mistērija gan vietējiem, gan iebraucējiem. Tur valdīja haoss – narkotikas, prostitūcija un azartspēles.
Tālajā 1980. gadā, Kanādas fotogrāfs Gregs Girards nolēma doties uz šo noslēgto pasauli, izprast to un iemūžināt fotogrāfijās iedzīvotāju ikdienu. Fotogrāfs Kouluņas pilsētcietoksnī kopumā pavadīja 4 gadus.
Kouluņas pilsētcietoksnis ir nekontrolēta apmetne Kouluņā, Honkongā. Sākotnēji, 50-tajos gados, tas bija militārs ķīniešu forts, bet 1898. gadā tas kļuva par anklāvu pēc tam, kad teritorijas tika iznomātas Lielbritānijai.
Lai redzētu Kouluņas pilsētcietoksni, pāršķir nākamo lapu!
Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 godīgu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu. Es tagad skatos pēc papildus ienākumiem, kas gūstami internetā – visādas akcijas no ražotājiem feisbukā, loterijās. Pēdējais hīts, ko esmu atradis uzspēlēt loteriju. Ja iesi caur šo saiti, dabūsi biļeti bez maksas (un es arī vienu tādu pašu – kopā mēs , iespējams, ko vinnēsim – rietumeiropā, atšķirībā no Latvijas, izmaksas ir reālas.
Protams, ka loterijas organizētājiem tas ir milzīgu peļņu nesošs bizness. Naudu viņi saņem no spēlētājiem. Viss ir precīzi statistiski izrēķināts. Bet šeit ir iespēja viņu formulai likt vienu citu – spēlētāji apvienojas lielās grupās. Laimests katram atsevišķi nebūs miljonos, pat ne desmitos tūkstošu, bet, ja var , nopērkot 5-6-10 biļetes izcelt vairākus tūkstošus, tad tu jau esi plusā. Atgādināšu, ka ne katrā darba vietā tu, ja vien neesi partijām pietuvināts ierēdnis, valsts uzņēmuma padomā vai ar karjeru un brīvību riskējošs pateicību saņēmējs, tu vari saņemt vairākus tūkstošus mēnesī. Sevišķi, ja viss, kas jādara, ir pāris reizes mēnesī pa vakariem jāpasēž pie datora, izvēloties kombinācijas, uz kurām likt. Dalībai spēlētāju grupā var reģistrēties šeit: https://goo.gl/YTcFQ6
Ritvar, tu no Pilsētcietokšņa???
Vēl viens fufelis / lohotrons