Guļamistabā
Kopš seniem laikiem cilvēki piesardzīgi izturas pret spoguļa novietošanu tieši pretī gultai. Ja guļamistabā tiek piekārts spogulis, tas var traucēt pilnvērtīgu miegu un atpūtu, un cilvēks pamostoties jūtīsies izsists no ritma, salauzts un noguris.
Tas saistīts ar spoguļa atspulgu ietekmi. No rīta viss negatīvais, kas uzkrājies iepriekšējā dienā, spogulī tiek atspoguļots un pastiprinās, tādējādi cilvēks pamodīsies sliktā garastāvoklī un ar vēl lielāku nogurumu.
Bērnu istabā
Bērnistabā vai pie zīdaiņa gultas, kur guļ bērni līdz viena gada vecumam, nevajadzētu atstāt spoguli. Šis uzskats ir saglabājies jau kopš seniem laikiem, kad tika uzskatīts, ka bērni ir mazāk pasargāti no aizsaules spēku ietekmes nekā pieaugušie, tāpēc spogulis varētu negatīvi ietekmēt viņu mieru un drošību.
Talantīgais mūziķis Lauris Reiniks negaidīti paziņo ko iepriekš nedzirdētu par savu izskatu
Tāpat ir ļoti svarīgi uzturēt visu mājsaimniecībā esošo spoguļu tīrību. Šī prakse kļūst īpaši nozīmīga pēc saskarsmes ar negatīvu vai ļaunprātīgu personu. Ja šāds cilvēks paskatās spogulī, izsakot nelabvēlīgus nodomus, pastāv risks, ka šie nodomi var materializēties.
Spogulis šādā gadījumā var uzņemt negatīvo enerģiju un kļūt par tās nesēju un izstarotāju.
Tevi noteikti interesēs
- Teātra aizkulisēs klajā nākušas visai nepatīkamas atklāsmes par aktrisi Rēziju Kalniņuby Laura Blūma
- Maestro Raimonds Pauls nobažījies: kas ar viņu notiks, ja jaunā priekšniecība viņu aizsūtīs pensijāby Laura Blūma
- Siltums atnāks strauji un bez klauvēšanas – sinoptiķi ir nosaukuši pavasara sākuma datumusby Sandra Ločmele