Kurš vainīgs šajā trakajā negadījumā; Daudzi pieprasa autovadītāja “galvu”

ASV un internetā pamatīgas diskusijas izraisījis kāds strauju popularitāti ieguvis video, kurā redzams, kā automašīna apzināti notriec motociklu. Tas centies apdzīt auto brīdi, kad tas nav atļauts. 

Avārijā nosacīti beidzās “veiksmīgi”, jo neviens tajā necieta ļoti smagi, tomēr motocikla aizmugurē sēdošais pasažieris esot ieguvis vairākas traumas. Neskatoties uz to, kad viss it kā beidzās “veiksmīgi”, daudzi interneta lietotāji pieprasa, lai autovadītājs (vecs kungs) saņemtu bargu sodu par cilvēku dzīvības apdraudēšanu, vai pat slepkavības mēģinājumu. Tajā pašā laikā daudzi norāda, ka arī motocikla vadītājs pelnījis sodu!

Lasi arī: Sieviete atklāj kā ar sūdzību palīdzību no populāriem zīmoliem gadā var nopelnīt ap 2000 mārciņu!

Interesanti, ka otrs motocikla vadītājs, kurš šo gadījumu uzņēma videokamerā, gāja aprunāties ar kungu, kurš nemaz neslēpa, ka speciāli pagriezis auto uz sāniem, jo attiecīgajā vietā nav atļauts apdzīt. “Man ir vienalga!”, nepārtraukti atkārtoja vecais kungs. Uz to jaunietis sašutumā vien nosaka: “Jūs esat neticami stulbs!”

Kādas ir jūsu domas? Kurš ir pelnījis sodu par šo gadījumu?

Video vari apskatīt raksta otrā lapā

 

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close