Land Cruiser. Gadiem pārbaudīta vērtība

Ražots un pilnveidots vairāk nekā 60 gadus, šodienas Land Cruiser 150 aizvedīs Tevi no pilsētas sirds uz vismežonīgāko apvidu ar stilu un ērtībām.

Land Cruiser mūsdienīgais izskats apvienots ar robustu 4WD funkcionalitāti un augstas kvalitātes salonu, kas lepojas ar daudzveidīgi, gludi nolokāmiem sēdekļiem maksimālām ērtībām.

No kalnos kāpēja par siržu lauzēju

Vairāk nekā pirms pusgadsimta, šķērsojot Japānas augstākos kalnus, Land Cruiser apliecināja, ka ir sava vārda vērts. Radīts militāriem mērķiem, taču jau drīz vispārējai lietošanai novirzīts SUV, parastajiem cilvēkiem sniedza iespēju nokļūt tālāk nekā līdz šim, atklāt līdz šim neatklāto.

Arī šodien pilnpiedziņas SUV ir ideāls jebkādiem ceļa apstākļiem. Jaudīgais dzinējs un izturīgā virsbūve ļauj papildus pilsētas un šosejas ceļiem braukt arī sarežģītā apvidū bez jebkādas piepūles. Mīkstā piekare rada sajūtu, it kā tas nebūtu apvidus, bet līdzena došanās piedzīvojumā, kas jau pats par sevi ir baudījums. Plašais salons ir ideāls, lai transportētu pasažierus un daudz bagāžas, visu, kas nepieciešams. Land Cruiser ir sirdis iekarojis praktisks SUV, kas noteikti aizvedīs uz galamērķi. Vienmēr ērti un droši.

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close