Latviešu izstrādātā spēle Polipong kļuvusi par trešo pasaulē ieteiktāko spēli AppStore

Latvijas spēļu izstrādātāja Beetroot Lab mobilā spēle Polipong kļuvusi par trešo pasaulē ieteiktāko spēli ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Apple mobilo aplikāciju vietnē App Store, aģentūru LETA informēja Beetroot Lab pārstāvji.

Polipong publicēta sadarbībā ar partneruzņēmumu ASV un pretendē uz izvietošanu prominentajā Apple kuratoru ieteikto spēļu sadaļā.

Spēle veidota, īpašu uzmanību pievēršot tieši uz Apple platformas īpašo funkciju izcelšanu. Piemēram, lejupielādējot spēli, lietotājs iegūs arī Uzlīmju paku, kuru varēs izmantot sūtot īsziņu iMessageaplikācijā. Savukārt spēles skaņu celiņu iespējams lejupielādēt kā zvana toni no vietnes iTunes.

Polipong ir bezmaksas aplikācija un patlaban tā pieejama ekskluzīvi mobilo ierīču iPhone un iPad lietotājiem.

SIA Beetroot Lab dibināta 2016.gadā un tās pamatkapitāls ir viens eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Guntars Galvanovskis, liecina informācija Firmas.lv.

Spēli pagaidām var lejuplādēt tikai IOS ierīcēm (Android versija vēl topot) – to var izdarīt ŠEIT 

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close