Latvietis lūdz palīdzību un sola milzu atlīdzību tiem, kas palīdzēs atrast viņa nozagto telefonu

Latvietis Andris Morics griezās pie mūsu portāla ar lūgumu izplatīt infromāciju, par viņa gatavību samaksāt 10 000 eiro lielu atlīdzību cilvēkam, kas vajadzīgo informāciju, lai atgūtu viņa nozagto iPhone mobilo viedtālruni.

Izmisušais vīrietis norāda, ka telefonā ir visa viņa dzīve, un viņš nežēlos līdzekļus, lai to atgūtu. “Esmu gatavs samaksat 10 000€ tam cilvekam, kurš man atklās kaut mazākās detaļas – kas man 19.augustā Kuldīgas “Klondaikā” izvilka no aizmugurējās kabatas laukā iPhone!?”

Lasi arī: Šīs finanšu ekspertes sniegtie padomi kā atbrīvoties no parādiem ir tik dīvaini, ka cilvēki nesaprot: kā tas var darboties?

Viņš skaidro, ka 19.augustā “biju aizbraucis uz Kuldīgas klondaiku atpusties un sežot pie bāra letas,man kāds uzgrūdās itkā netīšam virsū…..Pec kadam paris minutēm varbūt 3 minūtēm piecēlos kājās un telefons kabatā vairs nebija…..Tas bija ap plkst. vieniem naktī!”

Tie, kam ir informācija, var viņam rakstīt uz epastu andzs001@inbox.lv, vai arī viņa facebook profilā ŠEIT.

 

 

 

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 4 komentāri

  1. Corbie
   • Aija
  2. janis

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close