Likumi, kas attiecas uz marihuānu, kļūst arvien pielaidīgāki visā pasaulē un šo situāciju izmantojis latviešu izcelsmes “biznesmenis” Maikls Straumietis.
Viņš Kanādā “uzbūvējis” uzņēmumu, kas lielos daudzumos audzē marihuānu, bet ar sapelnīto naudu piekopj izškērdīgu dzīvesveidu.
Straumietis jau ir ceļā, lai kļūtu par Instagram karali, pateicoties savā lapā ievietotajiem attēliem ar pieticīgi ģērbtām dāmām, privātajām lidmašīnām un marihuānu.
Lasi arī: VIDEO: Žurnāliste ļauj ieskatīties LNT ziņu pēdējās tiešraides aizkulisēs – asaras, atvadas un sarunas
Maikls Straumietis, Advanced Nutrients izpilddirektors, ir pasaulslavens ar marihuānas un tās produktu tirdzniecību un izplatīšanu. Uzņēmums, kas atrodas Kanādā, specializējas medicīniskās marihuānas produktu izgatavošanā.
Lai redzētu foto un uzzinātu vairāk, šķir otru lapu:
Tevi noteikti interesēs
- “Braucu pa šoseju, apstādināja likumsargs un pieprasīja, lai iedodu viņam savu telefonu”: tad arī viss sākās
- “Kāzu nebūs, saprati? Nebūs.” Timurs izkliedēja jaunā pāra idilli (12.daļa)
- Kāpēc pieredzējuši dārznieki mēdz stādīt ķiplokus starp rozēm
- Gurķi aug griezdamies: pavisam vienkāršs pavasara mēslojums no ledusskapja, par kuru klusē dārznieki
- Degvielas uzpildes stacijas darbinieks paskaidro, kāpēc benzīns no vienas uzpildes stacijas beidzas ātrāk nekā no citas
- Latvijas sinoptiķi atklāj kāds laiks gaidāms nākamnedēļ: “Nedēļas pirmā puse būs drūma, bet tad viss mainīsies”







