“Lauvas ir savtīgas, Vēži ir gļēvi, un Vērsis…” Rūgta patiesība par katru zvaigžņu zīmi

Ikvienam ir trūkumi, bet cik svarīgi ir precīzi zināt, no kādām nepatikšanām nevar izvairīties, satiekot jaunu cilvēku. It īpaši, ja šīs personas vārdu var reģistrēt pasē ailē “Ģimenes stāvoklis”. Skarbo patiesību vienmēr ir labāk zināt jau no paša sākuma, un vislabāk jau no paša sākuma neiesaistīties ar cilvēku, kura “tumšo pusi” nespēj pieņemt.

Lai precīzi zinātu, kādus “nepatīkamos pārsteigumus” sagaidīt no cilvēka, vienkārši pajautājiet, kas viņš ir pēc horoskopa.

Zemāk ir saraksts ar galvenajiem trūkumiem katrai zvaigžņu zīmei.

Auns

Auns uzskata, ka viņi ir līderi, kuri dara visu darbu un iedvesmo citus. Gandrīz vienmēr Auni ne pārāk labi veic savu darbu, viņu darbībā valda liels haoss un nolaidība. Auna iedomība liek viņiem uzņemties uzdevumus, kurus viņi nespēj paveikt, ātri to saprotot, atsakoties no iesāktā un uzsākot jaunu dzīves projektu.

Auns nevar nestrādāt, bet problēma ir tā, ka viņu ķermenis un psihe ātri nolietojas. Līdz 40-50 gadu vecumam tie visbiežāk izskatās kā vraki. Jāstrādā pie zālēm un ārstiem, pieņemšana vairs nav pašiem Auniem, bet gan viņu mīļajiem.

Vērsis

Vērsis ir spītīgs kā vērsis. Pat draudzēties ar šādu cilvēku var būt grūti, nemaz nerunājot par romantiskām attiecībām. Vēršu stūrgalvība sasniedz absurdu, ja viņiem kaut kas ir iekritis galvā, domas maiņa ar loģiskiem argumentiem, pārliecināšana vai aizlūgumi nedarbosies. Tas ir traki.

Dvīņi

Viss, ko Dvīņi jums stāsta, vienmēr jādala ar divi. Divkosība un viltība ir viņu personības neatņemama sastāvdaļa. Dvīņi viegli nodos pat tuvāko cilvēku, ja tas būs izdevīgi. Dvīņu briesmas ir tādas, ka viņi ir ļoti harizmātiski un pievilcīgi cilvēki. Viņi vēlas, lai viņiem noticētu, viņi viegli apbur un liek viņos iemīlēties. Iespēja, ka Dvīņi tevi ilgstoši nenodos, ir nulle.

Kraukšķīgie kabaču “pirkstiņi” bez eļļas; pazūd vienā mirklī – visi ģimenes locekļi bija sajūsmā

Vēzis

Vēži ir šausmīgi neizlēmīgi un vājprātīgi cilvēki. Jebkura vairāk vai mazāk nopietna problēma izraisa viņu paniku. Vēzis neaizstāvēs savu viedokli un neieies tiešā konfliktā pat tad, ja viņam būs 100% taisnība.

Vēži ir lieliski ģimenes vīrieši, taču ar viņiem ir neticami garlaicīgi. Spontānas darbības, spēja bezrūpīgi izklaidēties vai vienkārši runāt, nesūdzoties par dzīvi, nav par Vēzi.

Lauva

Lauvu problēma ir lepnums, kas reizināts ar bezgalību. No kurienes tāda iedomība radusies, nav zināms, lai gan visbiežāk tā ir absolūti ne ar ko neatbalstīta, lauva ir vienaldzīga. Lauvas būs lieliski partneri, līdz jūs ievainosiet viņu ego, tad viņi parādīs zobus un izlaidīs nagus, un jūs to neatradīsit pietiekami daudz. Skandālu laikā jums jāturas tālāk no lauvas.

Ja vēlies dzīvot ar viņiem mierā, tad vienmēr glaudi viņu ego gar kažoku, bet nekad pret to.

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu…

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment