Lielbritānija atrodas nekustamo īpašumu cenu krituma priekšvakarā, kas būs sliktākais kopš 1990. gada: Eksperti paredz cenu kritumu pat par 40%!

 Vadošie eksperti brīdina, ka nekustamo īpašumu cenas tūdaļ kritīsies, turklāt situācija solās būt daudz sliktāka, kāda bijusi 1990. gadu sākumā.

Jau pašlaik ir zināmi brīdinājuma signāli, kas liecina par to, ka nekustamo īpašumu cenas kritīsies pat par 40%, tā mūs brīdina Londonas Ekonomikas skolas ekonomiskās ģeogrāfijas profesors Pauls Češīrs.

Tas paaugstina bažas par to, ka nekustamo īpašumu cenas atkal būs mīnusos. Tas nozīmē, ka ēkas vērtība kritīsies zemāk par mājas hipotekāro vērtību, kas 1990. gadā kritiski skāra aptuveni vienu miljonu cilvēkus.

Profesors Niks Češīrs, kas ir bijušais nekustamo īpašumu konsultants, teica: “Mēs atrodamies ievērojamas nekustamo īpašumu cenas izmaiņu priekšvakarā. Es domāju, ka mēs jau tagad redzam zīmes, kuras liecina par mums uzglūnošajām izmaiņām.”

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vairāk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close