Lietas, kuras nevar tā vienkārši izmest

Saskaņā ar dažu cilvēku teoriju, vecas lietas glabā atmiņas par pagātni un neļauj virzīties uz priekšu, tāpēc no tām ir labāk atbrīvoties.

Daļēji tā ir taisnība, tomēr no dažām lietām atbrīvoties tāpat vien nedrīkst.

 

Maize

Jau senatnē maize tika uzskatīta par svētu ēdienu. Tieši tā bija galvenā uztura sastāvdaļa, bet maizes atrašanās uz galda liecināja, ka ģimenē viss ir kārtībā un valda labklājība. Laika gaitā attieksme pret šo produktu izmainījās un maizi sāka lietot vairs ne katrā ēdienreizē, un turklāt arī ne katrā mājā. Gadās, ka miltu produkti (gluži kā citi) sapelē.

Lasi arī: Astrologi norādījuši, ka, sākot ar 15. augustu, gaidāma izteikta baltā josla piecām zodiaka zīmēm

Tomēr izmest šādu maizi nedrīkst. Protams, neviens neliek ēst sapelējušu maizi. Pietiek ar to, ka to izbaro baložiem vai pīlēm tuvējā ūdenstilpnē. Izmetot maizi, var piesaistīt mājai nelaimi un palikt bez labklājības.

 

Fotogrāfijas

Ja fotogrāfijā esi redzams tu pats vai tev tuvs cilvēks, tad nekādā gadījumā nedrīkst attēlu izmest. Pat ja tu vairāk nekomunicē ar kādu cilvēku, bet nevēli viņam ļaunu, labāk atstāt fotogrāfiju ar šo personu pie sevis.

Var izmest savu ienaidnieku fotogrāfijas, bet vienlaikus jābūt uzmanīgam, lai šajos attēlos nebūtu redzams tu pats. Lieta tāda, ka šie kadri var nonākt ļaundaru rokās. Izmetot pats savas fotogrāfijas, tu vari pats sevi apskaust un piesaistīt problēmas ar veselību.

 

Pulkstenis

Nekādā gadījumā nedrīkst atbrīvoties no pulksteņiem, kas ir vēl darba kārtībā. Lieta tāda, ka tie parāda laiku, bet, tos izmetot, cilvēks aizmet savu laiku. Tiek uzskatīts, ka, atbrīvojoties no šādiem pulksteņiem, cilvēks sev piesaista pāragru nāvi. Pulksteņi ne tāpat vien tiek uzskatīti par maģiskiem priekšmetiem, jo tie spēj uzsūkt cilvēku un vietas enerģiju.

Lasi arī: Andžela Perla nosaukusi 5 zodiaka zīmes, kurām septembris paies zem laimīgās zvaigznes

Eksistē daudzas leģendas par to, ka cilvēku rokas pulksteņi apstājas tai brīdī, kad cilvēks nomirst. Līdzīgi notiek ar citiem pulksteņiem. Šādus pulksteņus var izjaukt pa detaļām vai vienkārši atstāt mājās.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru