Kokvilnas drānu. Tas ir labs materiāls, bet tam jābūt pilnīgi tīram. Pretējā gadījumā nevar izvairīties no svītrām. No kokvilnas lupatiņas var palikt šķiedras – tas ir būtisks trūkums;
Avīze. Es tā arī nekad neesmu iemācījusies to lietot. Man vienmēr rodas svītras;
Tualetes papīrs vai papīra dvieļi. Tā ir lieliska iespēja;
Īpašas mikrošķiedras lupatiņas logiem un spoguļiem. Lieliski. Tas ir tas, ko es izvēlējos.
Noslēpums!
Daudzi cilvēki, iegādājušies mikrošķiedras lupatiņas logiem, drīz vien sūdzas, ka tā ir naudas izšķiešana. Mikrošķiedras lupatiņa atstāj pēdas un izjūk. Bet visa būtība ir tāda, ka šādas salvetes ir jālieto pareizi.
Nekādā gadījumā nedrīkst spēcīgi samitrināt mikrošķiedru. Pietiek uz virsmas uzsmidzināt šķidrumu no smidzinātāja un pēc tam noslaucīt stiklu ar šādu drānu. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par efektu!
Jods – noņems visus netīrumus no logiem
Par logu mazgāšanas metodi ar jodu es nejauši dzirdēju pirms pāris gadiem. Šķiet, kādā televīzijas raidījumā. Man bija interesanti to izmēģināt. Man mājās vienmēr ir šīs zāles, tāpēc eksperiments neparedzēja nekādas izmaksas.
Šķīdumu pagatavo elementāri: 1 litrā ūdens pievieno 5 – 6 pilienus kālija jodīda.
Ja logu stikli nav mazgāti regulāri un tie ir kļuvuši diezgan netīri, vispirms noņemiet visus piesārņojumus ar ziepju šķīdumu un sūkli, pēc tam nomazgājiet putas un netīrumus ar tīru drānu.
Un finālā uzklājam uz virsmas joda šķīdumu un pulējam stiklu ar mikrošķiedras drānu (vai papīra dvieļiem).
Padoms: ērtības labad šķīdumu var iepildīt smidzinātājā.
Rezultāts mani pārsteidza un iepriecināja! Iespējams, man vēl nekad nav bijuši tik tīri logi!
Kad iepazinos ar joda tīrīšanas līdzekli, sapratu, ka man vairs nekas cits nav vajadzīgs. Jods vienmēr ir pa rokai mājās, maksā santīmus un neaizņem vietu skapī.
Stikli ir tik caurspīdīgi, it kā to vispār nebūtu. Un nav svītru pat pēc 2-3 nedēļām.
Es to iesaku visiem, ko pazīstu. Ikviens, kurš ir izmēģinājis logu un spoguļu tīrīšanu šādā veidā, ir man pateicies, kad vēlāk mani satika.