Lūk, kā dzīvo Maira Brieža nākamais pretinieks – krievu bokseris Dmitrijs Kudrjašovs. Iespaidīgi!

Pašmāju Boksera Maira Brieža (32) nākamais pretinieks, Krievu bokseris Dmitrijs Kudrjašovs sevi dēvē arī par «Uzsitējveseri» («Кувалда»).

Faniem Kudrjašovs caur savu “Instagram” profilu ļauj ieskatīties ne tikai treniņos un sacensībās, bet arī savā privātajā dzīvē, kas saistīta ar sievu un meitu, ceļojumiem, dārgu drēbju valkāšanu un piedalīšanos pasākumos.

31 gadu vecais Kudrjašovs savas dienas pavada, strādājot Rostovas atomelektrostacijas drošības dienestā, bet brīvajā laikā aizraujas ar hokeju un vēsturi.

Bokseris joprojām dzīvo savā dzimtajā pilsētā Volgodonskā, kur pasludināts par goda pilsoni.

3. jūnijā Kudrjašovs savā dzimtenē cīņā par Pasaules Boksa padomes (WBC) Sudraba jostu pirmāsmagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) pieveica nigērieti Olanrevaju Durodolu.

Lasi vēl: Internetā daudzi jau pieprasa, lai Mairim Briedim piešķir Triju zvaigžņu ordeni: lūk, ko saka tauta!

Kudrjašovs pēc šīs cīņas kļuvis par obligāto pretendentu uz WBC jostu, kas tagad pieder tieši Briedim.

Kudrjašovs karjeras laikā aizvadītajās 22 cīņās izcīnījis 21 uzvaru, visās no tām triumfējot ar nokautu.

Apskati iespaidīgu FOTO galeriju ar to, kādi ir ievērojamā boksera smagie treniņi un kāda – viņa privātā dzīve, šķirot nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close