Lūk, kā izskatās Sindijas Kraufordes meita – šis ir izcils skaistuma gēnu pārmantošanas piemērs!

Ja jums prasa nosaukt kādu supermodeli, tad noteikti viens no pirmajiem vārdiem, kas nāk prātā ir Sindija Krauforde. Viņas skaistumam ir turpinājums – viņas meita, kas nu ir pieaugusi un sāk iekarot modes pasauli! 

Maz kurš var noticēt pēc viņas jauneklīgās ārienes, taču Sindijai ir jau 51 gads! Viņa savas modeles karjeras laikā ir iekarojusi visas modes virsotnes, un pat tagad viņas skaistums tiek apbrīnots visā pasaulē. Viņas gaitas ir ievērības cienīgas vēl joprojām, taču mediji nupat pievērš lielāku uzmanību Sindijas un viņas vīra Randija Gerbera bērniem, īpaši meitai Kajai.

Viņas meitai ir tikai 16 gadu, bet viņai jau tagad tiek paredzēta spoža nākotne modes biznesā – viņas āriene ir lielisks piemērs skaistuma gēnu pārmantošanai, jo viņa ir teju savas mātes kopija!

Kaja jau tagad ir uzsākusi modeles karjeru, kuru apvieno ar mācībām skolā. Viņa atzīst, ka ir nogurusi un, ka gandrīz nekad nav brīvā laika, taču pamest novārtā vienu vai otru viņa netaisās.

Lasi vēl: Lūk, kāda izskatās Sofijas Rotaru 16 gadus vecā mazmeita. “Holivudietes” nobāl! (FOTO)

Avots: ofigenno.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close