Lūk kā trakie latvieši veica pirmo lēcienu pasaulē ar izpletni no drona

Latvijas vārds jau atkal izskanējis pasaulē – šoreiz to paveikuši čaļi no Aerones kompānijas ar Ingusa Augstkalna palīdzību!

Inguss Augstkalns ir viens no Latvijas labākajiem izpletņlēcējiem, kurš veicis ne vienu vien pārgalvīgu un traku lēcienu.

Šis lēciens tika veikts no 330 metru augstuma – tik augstu Inguss tika pacelts ar drona palīdzību. Skats ir vairāk nekā iespaidīgs un jua izpelnījies cilveku apbrīnu visā pasaulē.

Lasi arī: Šim pārim vajadzēja tikai 6500 eiro un 2 kravas mašīnas, lai uzceltu šo māju. Tu arī tā vari!

Lūk VIDEO:

 

The Worlds FIRST DRONE JUMP

We did it! We have accomplished the world’s first human flight with the drone and jump at high altitude. On May 12, our 28-propeller Aerones's drone has lifted a skydiver Ingus Augstkalns at a height of 330 metres, from where he accomplished the planned jump and landing with the parachute. #first #dronejump http://www.aerones.comhttp://www.youtube.com/c/Aerones http://www.twitter.com/aerones_com

Posted by Aerones on piektdiena, 2017. gada 12. maijs


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close