Lūk, kāds izskatās Lielbritānijā seksīgākais ceļu policists! (FOTO/VIDEO)

Ceļu policists no Lielbritānijas, sabiedrības drošības veicināšanas nolūkā bija nolēmis sociālajos tīklos izvietot video, taču sievietes cer visu darīt teju pretēji viņa stāstītajam, lai tikai, viņuprāt seksīgākais policists pasaulē, viņas arestētu!

Ceļu policists no Lielbritānijas Ričš Hīts cerēja uz māzāk darba, bet tā vietā tagad šķietami dabūs vairāk. No viņa video, kur viņš runā par drošības aktualitātēm apkaimē, kurā viņš strādā, sievietes kā sev noderīgu informāciju galvenokārt paņēma vietu, kur šis policists atrodas, lai varētu viņu satikt, jo teju visas sievietes komentāros izteica tādu vēlmi, klāt minot komplimentu simpātiskajam policistam. Daļa no viņām ieminējās, ka varētu pirkt mopēdus un apzināti pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus, lai tikai šis izskatīgais britu policists viņas varētu arestēt.

Lasi vēl: Traģisks gadījums, kad tu esi vienīgais kailais protestants, kas ieradies un tāpēc tevi “savāc policija”… (+foto)

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kāds izskatās Lielbritānijā seksīgākais ceļu policists!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close