Lūk, ko jauns pētījums atklāj par bērniem, kuri daudz laika pavada sociālajos tīklos

Sociālo mediju attīstība pēdējo gadu laikā radījusi bažas bērnu labklājības organizāciju vidū. Pētījuma rezultāti likuši satraukties arī bērnu vecākiem – it īpaši pēc tam, kad viņi uzzināja, ka vidēji piecus līdz 15 gadus veci bērni nedēļā sociālos medijus izmanto par trīsarpus stundām vairāk nekā skatās televīzijas pārraides.

Filips Povels, kurš palīdzēja veikt nozīmīgo pētījumu, skaidroja izdevuma “Observer” žurnālistiem: “Pētījuma rezultāti parāda to, ka sociālo mediju ietekme uz bērniem var būt kaitīga, to apstiprina arī citu iepriekš veiktu pētījumu rezultāti. Mēs nevaram teikt, ka visu sociālo mediju lietošana ir kaitīga, tomēr viens ir skaidrs – jo vairāk sociālo mediju platformu bērns izmanto, jo lielāka iespējamība, ka viņš būs neapmierināts ar savu dzīvi dažādos tās posmos.” 

Lasi vēl: Līdz šī gadsimta beigām Facebook būs vairāk mirušu lietotāju nekā dzīvu

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, ar kādiem dzīves aspektiem bērni sāk justies neapmierināti!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close