Lūk ko NEKAD nedari pērkot aviobiļetes, lai nepazaudētu naudu; Šī Latvijas ģimene palika bez ievērojamas naudas summas

Pērkot avio biļetes uz saulainajiem dienvidiem, ģimene palikusi bez vairāk nekā 800 eiro, vēsta portāls la.lv atsaucoties uz  TV3 raidījumu Bez Tabu.

Normunds jau pērnā gada septembrī internetā sāka meklēt avio biļetes, lai kopā ar ģimeni dēla pavasara brīvlaiku pavadītu dienvidos.Attiecīgās biļetes atrastas mājaslapā www.wizzair-aviobiletes.lv, kas nav lidsabiedrības oficiālā lapa.

Normunds:”Biļeti centos nopirkt divas reizes, taču abi mēģinājumi bija neveiksmīgi. Pirms pēdējā soļa izlēca paziņojums, ka ir sistēmas kļūda, nauda no kartes netiek noņemta. Tad atradām lētākas biļetes lapā 2fly.lv, kur tās veiksmīgi nopirkām.”

Gan neveiksmīgajā pirkumā, gan veiksmīgajā pirkumā, kā papildus pakalpojums tika iegādāta lidojumu atcelšanas iespēja. Tādējādi būtu iespējams atgūt līdz pat 80% no avio biļešu cenas.”

Normunds norāda, ka aptuveni pēc pusotras stundas e-pastā saņēmis paziņojumu no wizzair-aviobiletes.lv, ka darījums ir aktīvs. Arī internetbankā rādījies, ka aptuveni 830 eiro ir rezervēti. Sazvanot uzņēmuma pārstāvi, viņa uzsvēra, ka, lai varētu atgūt rezervēto summu, nepieciešams darījumu veikt līdz galam.

Aiz abām mājaslapām, visticamākais, figurē Lietuvas uzņēmumi, un tie jau iepriekš nonākuši uzraugu redzeslokā. Uzņēmuma Latvijas filiāles pārstāvji atsakās situāciju komentēt kameras priekšā.

Neklausot sievas padomam, vīrietis samaksājis prasīto summu. Pēc apmaksas uzņēmuma pārstāve paziņoja, ka līdzekļus varēs atgūt tikai pēc 17. marta, kad lidojumam vajadzētu notikt. Taču te tev, nu, bija… Ģimenes kontā ieskaitīti 80% jeb 353 eiro no tā lidojuma vērtības, kas iegādāta 2fly.lv mājaslapā un ko atpūtnieki izmantoja. Turpretī neizmantotā lidojuma kompensācija, kā norāda Normunds, būtu par aptuveni 200 eiro lielāka.

Gunta Olšteine, ceļojumu rezervēšanas sistēmas ”Amadeus Latvija” pārstāve:”Naudu būtu uzreiz jāatmaksā, ja ir bijs tāds pieprasījums, un šāds pakalpojums ir pieejams. Nav jāgaida izlidošanas datums.” Speciāliste iesaka pievērst pastiprinātu uzmanību tam, kādās mājaslapās vēlaties iegādāties biļetes.

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close