Justa uzstāšanās izsauca lielu reakcijas vētru arī sociālajā tīklā Twitter, kur aktīvi tika apspriests Latvijas dziedātāja sniegums.
Absolūtais vairākums atsauksmju bija pozitīva, kas ļauj cerīgi skatīties uz Svētdien gaidāmo finālu. Daudzi ārzemju skatītāji norādīja uz Latvijas dziedātāja spēcīgo dziesmu un spēju to arī pasniegt. Interesanti, ka daudz atbalstītāju Justam ir arī no stiprā dzimuma pārstāvju vidū, bet netrūkst, protams, arī daiļā dzimuma atbalstītāju (tas atkal nav nekāds pārsteigums)!
Daudzi sociālo tīklu lietotāji norāda, ka Latvijas dziesma ir līdz šim labākā dzirdētā šī gada Eirovīzijā.
Vienlaikus jāatzīst, ka bija arī pietiekami daudz negatīvo atsauksmju. Piemēram, vairāki cilvēki norādīja, ka dziesma nav pietiekami melodiska, bet dziedātājs vienkārši bļauj.
Lai lasītu visas ārvalstu skatītāju atsauksmes, šķir otru lapu
Tevi noteikti interesēs
- Jūsu veļa smaržos ļoti svaigi pat bez veļas mīkstinātāja – pievienojiet šīs dabiskās sastāvdaļasby Jeļena Kuzmenko
- Kāpēc eksperti iesaka pēc iespējas ātrāk pielikt A4 lapu pie ledusskapja durvīmby Rinalds Bergmanis
- Anticiklons ”atpūtīs” mums vasaru: uz šodienu gan izplatīts ārkārtas brīdinājums par laikapstākļiemby Sandra Vīgante