Portāla darbinieku veiktajā pētījumā atklājās, ka vidējais vecums, kurā sievietes apprecas, ir 29 gadi, bet vidējais vecums, kurā viņas krāpj savus laulātos – 36,6 gadi. Tātad tie ir apmēram 7 gadi pēc jāvārda došanas.
“Iespējams, ka vīrs vairs nesniedz viņām to uzmanību un cieņu, ko viņas ir pelnījušas,” teic vietnes Victoria Milan izveidotājs Sigurds Vedals. “Iespējams, viņas joprojām mīl savus partnerus, bet dzirkstelīte viņu laulībā ir apdzisusi. Vēl pastāv iespēja, ka viņi ir atvērtās attiecībās un abi iesaistās afērās, lai apmierinātu savas fiziskās vajadzības, tajā pašā laikā nepārraujot emocionālo saikni ar savu laulāto draugu.”
Lasi vēl: Dīvains veids, pēc kura tu vari noteikt, vai draudzene tevi krāpj
Merilina Monro pat ir filmējusies filmā par šo tēmu ar nosaukumu The Seven Year Itch. Tas nozīmē, ka īstenībā pasaulei šis fakts nav nekāds liels jaunums.
Avots: craveonline.com
Tevi noteikti interesēs
- Sarmītes stāsts tuvojas noslēgumam, drīz viņa varēs patiešām uzelpot (13.daļa)
- Ziema ieradās pēkšņi vienā dienā un tik pat ātri arī aizies prom: sinoptiķi atklāj ko gaidīt no 20. februāra
- Pirms mēneša savu veco ‘”dīzelīti” nodevu Liepājas šrotā un nopirku jaunu elektroauto – atklāšu kāpēc tas bija pareizs lēmums
- Volodina nosauc četras horoskopa zīmes, kurām 2026. gada 20. februāris nesīs īpašus mirkļus
- Kāpēc speciālisti neiesaka naudu izņemt pēc plkst. 22.00: “Diemžēl tas var beigties ar vilšanos”
- “Latvijas pasts” līdz šī gada 31.decembrim pakāpeniski pārtrauks kādu populāru pakalpojumu saistībā ar paku sūtīšanu






