Sieviete, kura zināma tikai kā Natālija K., nosmacējot nogalināja savus divus mazuļus Nikolasu (5 gadi) un Alesju (2 gadi), jo uzskatīja to par labāku lēmumu nekā pakļaut viņus liktenim, kuram bērnus bija nolēmusi valsts valdība.
27 gadus vecā māte pēc tam mēģināja izdarīt pašnāvību, taču viņai tas neizdevās, tāpēc viņa nonāca cietumā, kur sarakstīja memuārus par to, kāpēc veikusi šausminošo slepkavību.
VIDEO:
Tie tika atklāti tikai pēc tam, kad cietumā sievietei tomēr izdevās atņemt sev dzīvību. Tagad tie pat tiks publicēti grāmatā.
Kāpēc mātei, viņasprāt, “nācās” nogalināt savus veselīgos, dzīvespriecīgos bērnus?
Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Uz Latvijas pusi tuvojas ciklons “Kristīne”: vai tuvākajās dienās jutīsim tā ietekmi uz laikapstākļiem
- Kā paša spēkiem atkausēt sasalušu ūdensvadu: padomi, ja aizsalusi plastmasas caurule
- Uldis Dumpis Inčukalnā atklāj 60 gadus glabātu noslēpumu: viss sākās tieši šajā stacijā
- “Esmu samierinājusies ar savu likteni” – Olga Dreģe atklāti atskatās uz pagātni un dzīves mācībām
- Vēdiskā astrologa Ata Zariņa vēstījums: “2026. gads ir klāt un lielais atmaksas laiks ir sācies”
- Es gandrīz gadu tikos ar Laimu, nežēlojot līdzekļus, bet tiklīdz es viņai palūdzu uzreiz parādīja man savu vietu







