Mācītāji atklāj, kāpēc uz kapiem nevajadzētu nest mākslīgos ziedus

Uz svētkiem parasti cilvēki dodas uz kapiem lai noliktu ziedus mīļajiem tuviniekiem un draugiem. Izrādās mākslīgo ziedu nolikšana uz kapiem – briesmīgs grēks. 

Protams, mākslīgie ziedi ir ilgnoturīgi. Nopērc, uzliec uz kapa un tās tur var ilgi stāvēt un skaisti izskatīties. Mūsdienās vecāko gada gājuma cilvēki neiesaka jaunajiem nest šos mākslīgos ziedus uz kapiem, jo ir pārliecināti, ka arī mirušajiem tas diez vai patiks.

Baznīcas lūdz nelikt mākslīgās puķes uz kapiem. Viņi iesaka labāk nopirkt dzīvās vai vasarā paši savā dārzā noplūkt skaistas, dzīvas puķes. Mākslīgos ziedus ļoti ātri tiek izsviesti atkritumu tvertnē un tad tie tiek sadedzināti. Dedzināšanas brīdī rodas pamatīga smaka un tā kaitē mūsu veselībai, bet tas vēl nav viss…

Mēs bojājam savu tuvinieku veselību. Vai ir vērts tādēļ šos ziedus likt uz kapiem? Priesteri savos dievkalpojumos arī uzsver šo faktu un lūdz visus viņu uzklausīt. Ja ne mēs, tad kurš rūpēsies par dabu, dzīvniekiem un mūsu veselību?

Diemžēl ne visi saprot, ka šāda ir pareiza rīcība un tik un tā nedzīvos ziedus nes uz kapiem un vēlāk tie tiek izmesti atkritumu tvertnē un dedzināti. Jūs pat nespējat iedomāties cik bīstami ir šie dūmi!

Mācītāji paši izlīmē reklāmas, kur aicina pirkt dzīvos ziedus nevis mākslīgos. Taču mākslīgo puķu pārdevēji visas šīs reklāmas plēsa nost… Tas taču bizness! Nepatīkami ir dzīvot ar domu, ka čigāni no kapsētām zog mākslīgos ziedus un vēlāk tos pārdot atkal. Viņi skaidri zina: puķes tiks nopirktas!

Kāpēc nest uz kapsētu nedzīvos ziedus, ja tu vari iegādāties dzīvos un iestādīt tos tur? Protams, mākslīgie ziedi skaisti izskatīsies arī aukstā un drēgnā laikā. Tieši šī iemesla dēļ lielākā daļa cilvēku iegādājas šos ziedus. Cilvēki, kuri cīnās par ekoloģijas tīrību uzsver, ka cilvēki nemaz nezina cik daudz bīstamu vielu ir mākslīgajos ziedos.

Ir tik daudz dzīvo ziedu, kurus var iestādīt kapsētā. Nebojāsim ne sev ne citiem veselību ar mākslīgajiem ziediem, ja varam nopirkt dzīvos un tos vienkārši iestādīt!

Lasi vēl: Vecāki izpildīja dēla pēdējo vēlēšanos par īpašām bērēm. Viss internets asarās.

Avots: revolucija.eu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru