Kāpēc Magones māte pārdomāja atdot savu īpašumu līdz galam nav skaidrs, tomēr, visticamāk, tas notici tieši strīdu dēļ. Pagaidām gan Magone ar ģimeni vēl dzīvo pie mammas, tomēr tagad viņa jau sākusi kārtot nepieciešamos dokumentus īpašuma iegādei Gulbenes pusē un jau novembrī kopā ar ģimeni gatavojas uz turieni pārvākties.
Vēl jo vairāk Magone savā īpašumā iegūs arī kaziņu, kuru mājas iepriekšējā saimniece vēlīgi jaunajai ģimenei atdāvinājusi, solot arī iemācīt šovu zvaigzni to aprūpēt un izslaukt.
VIDEO:
Lasi arī: Populāra “blogere” no Rīgas pie Prezidenta pils kaila “virina dvieli” un šoferīšiem parāda visu kas viņai ir
“Viss ir izdarīts, viss ir noformēts un visi maksājumi veikti un tagad atliek tik nostiprināt Zemes grāmatu,” prieku neslēpj Magone. Novēlam Magones ģimenei, lai viss iecerētais izdodas!
Lūk video:
Tevi noteikti interesēs
- Večuks pie veikala ”Depo” man katru dienu dāvināja margrietiņu- vēlāk piebrauca limuzīns un šoferis man pasniedza dīvainu paciņu
- Jau 5 gadus jūsu mājai vai dzīvoklim jābūt konkrēti aprīkotam, lai izvairītos no soda: ”VUGD var ierasties nebrīdinot”
- Irēna (52) ielūdza uz vakariņām kavalieri, bet kunga sastrādātais spieda viņu jau pēc brīža izlikt pa durvīm
- Mana vīramāte pa kluso “aizņēmās” no mūsu makiem, uzskatot to par īres maksu – kā mēs atrisinājām šo situāciju
- Strādāju par biļešu kontrolieri Rīgā 9 gadus: stāstu, kādas ir muļķīgākās bezbiļetnieku taisnošanās, un kā es uzreiz pamanu “zaķus”
- Lai Ziemassvētku eglītei nenokristu skujas – laba iecere, bet neefektīvs rezultāts: kāpēc dažas “receptes” ir kļūdainas







