Maksims Galkins ar asu un niknu video vēršas pie Krievijas iedzīvotājiem

Krievu humora zvaigzne Maksims Galkins izraisījis mazu “skandālu” Krievijā, jo nepierasti asi vērsies pret Krievijas sabiedrību un atbildīgajām varas iestādēm saistībā ar ugunsgrēkiem Sibīrijā. Atgādinām, ka jau vairāk nekā nedēļu Sibīrijā plosās milzīgi ugunsgrēki, un tur deg meži vairāku miljonu hektāru teritorijā. 

 

Galkina video raidījis lielas diskusija Krievijas sabiedrībā – sevišķi viņa atklātā kritika pret Krievijas sabiedrības attieksmi. Sevišķi asi Galkins vēršas pret faktu, ka Krievijā ar problēmām sāk cīnīties jau kad ir par vēlu, nevis cenšas cīnīties ar problēmu sakni pašā sākumā.

 

Instagram M. Galikinam ir vairāk nekā 6 miljoni sekotāju tāpēc viņa niknais vēstījums sasniedzis ļoti lielu auditoriju.

 

Šobrīd Krievijas prezidents Vladimirs Putins licis ugunsgrēku dzēšanā iesaistīties arī valsts bruņotajiem spēkiem.  tikmēr sociālajos tīklos cilvēki publicē ierakstus, kuros kurn un dusmojas par iespējamo dienestu bezdarbību.

Tieši tas, iespējams, sadusmojis humoristu Maksimu Galkinu, kurš publicējis vairākas minūtes ilgu video sociālajā tīklā instagram.

Lasi arī: Noskaidro, kādas ir tavas dzīves vērtības ar šo slaveno testu

Tajā viņš saviem sekotājiem atgādina ne vien to, ka arī katra cilvēka pienākums ir rūpēties par to, lai, piemēram, mežā neizmestu izsmēķi, nemestu atkritumus, uzturēt kārtību savos īpašumos, bet arī uzsver, ka pat ja visi tie, kuri kritizē dienestu darbu savāktu naudu ugunsgrēku dzēšanai, tās būtu tik un tā par maz.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru