Mans tvaika nosūcēja vienmēr darbojas labi. Draudzene parādīja triku, kā ātri iztīrīt filtrus no netīrumiem un taukiem par kapeikām

Kādreiz man nepatika tīrīt tvaika nosūcēja režģi, jo tur vienmēr ir sarežģīti notīrāmi netīrumi, piemēram, tauki un kvēpi. Bet tad uzzināju par vienu metodi, kas palīdz ātri tikt galā ar nepatīkamo nodarbi.

Šodien vēlos dalīties ar vienu foršu padomu, kā ātri un vienkārši iztīrīt tvaika nosūcēja režģi.

Šim nolūkam es izmantošu trauku mazgājamās mašīnas tabletes. Jums būs nepieciešams arī verdošs ūdens un veca zobu birste.

Es parasti tīru režģi uz paplātes. Paņemiet vienu tableti, ielieciet to uz režģa un sāciet pār to liet karstu ūdeni.

Pēc tam paņemiet vecu zobu birsti un ar to notīriet tableti pa režģa virsmu. Šādā veidā tablete ātrāk izšķīdīs un vienlaikus jūsu acu priekšā notīrīs virsmu.


Pēc tam, kad tablete ir pilnībā izšķīdusi, es atstāju režģi šķīdumā, lai līdzeklis varētu labi darboties. Lai tablete pilnībā noņemtu visus atlikušos netīrumus, ir nepieciešamas 10 minūtes.

Šo 10 minūšu laikā pāris reizes pagriežu režģi, lai nodrošinātu, ka šķīdums nokļūst visās problemātiskajās vietās un ka atlikušie tauki ir galīgi izšķīduši.

Pēc tam izņemiet režģi no trauka, kurā tas bija iemērkts, un noskalojiet to zem tekoša ūdens. Pateicoties spēcīgai tabletes iedarbībai, filtrs kļūst ļoti tīrs.

Turklāt jums nav manuāli jātīra visi režģa caurumi. Turklāt ar šo metodi tiek nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu – notīrīts gan režģis, gan pati paplāte!

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment