Māte atstāja savu bērniņu vienu tikai 10 minūtes, taču ar šo laiku pietika, lai bērns kļūtu par invalīdu

Vīrietis – auklīte tika sodīts ar 14 gadiem cietumsoda, jo viņa it kā bīstamās auto vadīšanas dēļ divus gadus vecs bērniņš, kuru viņš pieskatīja, kļuva par invalīdu.

Mazās meitenītes māte, kuras bērnu vajadzēja pieskatīt 34 gadus vecajam Nisaram Alī, bija pilnīgās šausmās, kad ieraudzīja savu bērnu. Tas notika vien 10 minūšu laikā, kamēr bērns tika atstāts vīrieša uzraudzībā. Vīrietis stāsta, ka pēc tam, kad viņš bija iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, braucot ar ātrumu 112 km/ h, meitenīte zaudēja samaņu.

Lasi arī: “Zilajam valim” ir turpinājums? Tagad jauniešiem jāizvēlas sava vai vecāku dzīvība…

Viņš ziņo, ka vienkārši bija atnesis meitenīti mājās un neko neteicis mātei. Ārsti ziņo, ka mazajai meitenītei bija vairāk nekā 30 traumas, tajā skaitā arī galvaskausa lūzums.

Medicīnas eksperti gan ziņo, ka notikumu scenārijs bijis vēl šausmīgāks

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vairāk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close