Meitene, kuru 14 gados nolaupīja un 9 mēnešu garumā izvaroja: labāk būtu nomirusi!

Ir pagājuši jau 15 gadi, taču Elizabete joprojām atceras, kā vīrietis vairākas reizes dienā viņu izvarojis. Meitene tagad nolēmusi dalīties savā stāstā, lai dotu cerību citām vardarbības upurēm – arī pēc šādiem pārdzīvojumiem, ir iespējams atkal būt laimīgai. 

Elizabetei Smārtai bija vien 14 gadi, kad viņu nakts vidū, kamēr meitene gulēja, no viņas pašas guļamistabas nozaga vīrietis vārdā Braiens Deivids Mičels. Meitene deviņus mēnešus pavadīja pamestā nometnē kopā ar savu izvarotāju un viņa sievu. Vēl 15 gadus vēlāk sieviete bieži vien aizdomājas, ka labāk gribētu vienkārši nomirt.

Lasi arī: Lūk, kā bez kosmētikas izskatās meitene, kas 5 gadus nevarēja puisim parādīt savu “īsto seju”

“Esmu izaugusi konservatīvā kristiešu ģimenē. Kad mani pirmo reizi izvaroja, jutos pilnībā iztukšota. Man likās, ka labāk būtu nomirt, nevis nemitīgi būt par upuri. Viņš mani izvaroja līdz pat četrām reizēm dienā. Tolaik pašnāvība šķita kā labākā izeja.”

Šķir otru lapu, lai uzzinātu kā Elizabete dzīvo šobrīd un kas notika ar viņas izvarotāju


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close