Dzīve Ganā ir pārsteigumu pilna: aizsaulē došanās tiek svinētas ar jautrību, bet bērna piedzimšana – ar īpašu satraukumu. Nav asaru, ir tikai prieks, ka dvēsele ir devusies mūžīgā atpūtā. Un jaundzimušā vārds tiek paziņots tikai pēc nedēļas, kad viņš vai viņa atgriežas no garu pasaules.
Natālija visas šīs tradīcijas pieņēma ar cieņu un mīlestību, jo tieši Gana viņai dāvāja ne tikai vīru, bet arī jaunu dzīvi. Galu galā viņa ne tikai pārcēlās, bet arī atrada mājas, kur laime un mīlestība kļuva par viņas pastāvīgajiem ceļabiedriem.
Natālija un Frenks tagad audzina četrus bērnus, un viņu ar rokām celtā māja savannas sirdī pamazām kļūst par mājīgu ligzdiņu. Lai gan tā vēl nav pilnībā pabeigta, Natālija jau ir piepildījusi to ar savu stilu un komfortu. Katru reizi, kad viņa atgriežas no Sanktpēterburgas, viņa saprot, ka viņas īstā dzimtene ir šeit, Āfrikas plašumos.
Tikai pēc pārcelšanās uz Ganu viņa beidzot jutās pavisam laimīgi. Viņa tika laipni uzņemta, un viņas bailes un nesaprašanās pamazām izkliedējās. Tagad Natālija nekad nav nožēlojusi savu izvēli. Frenks jau ilgu laiku strādā par ārstu, un viņa vada blogu sociālajos tīklos, kas ir pulcējis vairāk nekā miljonu sekotāju.
Lasi vēl: Latvijas dabas vērotājs prognozē kāds būs aprīlis un gaidāmie svētki – sniegs var izjaukt plānus
Viņa dalās savā dzīvē ar saviem abonentiem, stāsta par savu ģimeni, starpkultūru tradīcijām un bērnu audzināšanu. Kopā ar Franku viņi audzina četrus bērnus: Martinu, Deividu un dvīņus Leonu un Lēnu.
Šis ir stāsts par to, kā Natālija Sakado, vienkārša meitene no ziemeļu galvaspilsētas, nokļuva Āfrikas savannas sirdī, kur viņai bija jāpielāgojas karstajai saulei, vietējo iedzīvotāju uzmanībai un pilnīgi citādam dzīvesveidam. Meitene ar šo visu lieliski tika galā un nu viņiem ir skaista un laimīga ģimene.
Tevi noteikti interesēs
- Neviens kalpotājs nespēja izturēt miljardiera jauno sievu — līdz brīdim, kad kāda istabene izdarīja to, kas nebija izdevies nevienam citam
- Balkona apvienošana ar dzīvojamo telpu: juridiskie un tehniskie riski Latvijas būvnormatīvu kontekstā
- Man ir 55 un pēc randiņa ar Sarmīti, es sapratu, ka man labāk būt vienam – stāstu par saviem secinājumiem
- Aicinājums savlaicīgi sagatavoties: Latvijā gaidāms ļoti spēcīgs sals, kāds nav bijis jau krietnu laiku
- Krāsnī cepti kartupeļi vienmēr izdosies īpaši kraukšķīgi un gardi, ja tos apviļāsiet ar vienu pavisam vienkāršu sastāvdaļu
- Atgādinājums mājokļu īpašniekiem: prasība par obligātu noplūdstrāvas aizsardzību ir spēkā jau kopš jūlija











