Metroseksuāļi un mačo paliek pagātnē. Jaunā mode – sapioseksuāļi!

Sapioseksuāļi ir cilvēki, kuri gūst baudu no sveša prāta, filozofiskām sarunām, viņi uzskata izglītību par seksīgu, viņus satrauc un kairina intelektuāla saskarsme. Termins veidots no latīņu vārda “sapio” – gudrs, saprātīgs.
Pirmo reizi šo vārdu minēja britu aktrise un dziedātāja Marianna Feiftula kādā intervijā. Šī gudrā un izglītotā sieviete ir Evas fon Zaheres-Mazohas meita, un cēlusies no Habsburgu dinastijas.

Starp citu, šī ģimene jau agrāk papildinājusi pasaules seksa terminoloģijas krājumus. Termins “mazohisms” radies, pateicoties Feitfulas radiniekam, rakstniekam Leopoldam fon Zaheram-Mazoham.

Lasi vēl: Seksa-noslēpumi vīriešiem no lesbietēm (+ padomi)

Tātad gudri vīrieši sāk “izspiest” savus brutālākos sugasbrāļus. Pievērsiet uzmanību, ka arī kino sākuši parādīties intelektuāli varoņi. Nebūdami apveltīti ar izciliem fiziskiem dotumiem, viņi piesaista uzmanību ar asu prātu, ekscentrisku uzvedību un aizraušanos ar iemīļoto darbu.

giphy

Kāpēc tā notiek? Šodien, lai gūtu panākumus, nav obligāta ideāla āriene. Priekšplānā izvirzās prasme domāt. Tāds vīrietis spēs atrisināt jebkuru problēmu un nodrošināt savu ģimeni. Turklāt mūsdienu skaistumkopšanas nozares attīstības līmenis ļauj viens un divi pārvērst nīkulīgu gudrīti par pievilcīgu jaunu cilvēku: aizsūtīt uz sporta zāli, pie friziera, stilista – un, paskat, tik!

makeup-for-men-main_6
Šodien gudrus vīriešus novērtē daudz augstāk nekā muskuļu kalnus vai naudas maisus. Mūsdienu nestabilajā pasaulē sieviete jutīsies daudz drošāka par rītdienu ar cilvēku, kurš prot strādāt ar smadzenēm.

Iespējams, mūsdienu sabiedrība beidzot vairāk pievērsīsies morālei un garīgumam. Jaunā paaudze, cerams, sāks cienīt šo jēdzienu nozīmīgumu. Bet pagaidām mēs vēl varam sevi dēvēt par sapio, metro vai kādiem citiem seksuāļiem. Tas jau nav galvenais. Svarīgi nepalaist garām “savu” cilvēku un būt laimīgiem! Lai izdodas!

Avots: formulalubvi.com


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • 3 komentāri

  1. Marija Gabreme
  2. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB
  3. Satiec savu veiksmi, tad pārējās lietas sekos: https://goo.gl/QrjOvB

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close