Viņa ir vienīgā savā ģimenē, kuru skāris albīnisms, kaut arī viņai ir vēl 14 gadu veca māsa un mazs brālītis.
Jau tagad jaunā meitene saņem daudz dažādu piedāvājumu no modeļu aģentūrām, taču viņas mamma nevēlas jau tik agrā vecumā Narjaru pakļaut skarbajai modes pasaulei, bet ļaut izbaudīt mierīgu bērnību.
“Mums jau ir bijuši daudzi piedāvājumi no modeļu un reklāmas aģentūrām,” mamma stāsta. “Taču nevēlos, lai viņa jau strādātu. Kad viņa izaugs, viņa pati varēs izvēlēties, kas viņa vēlas būt.”
Narjana pati gan domā, ka nākotnē tiešām kļūs par modeli. Taču šobrīd viņa dzīvo parastas meitenes dzīvi, brīvajā laikā dejo un zīmē.
Tevi noteikti interesēs
- Anomāls siltums atgriezīsies, bet ar pārsteigumu: sinoptiķi atklāj, ka drīz tas atnāks
- “Jūs nesaprotat, kāda bagātība jums pieder” – kas tik ļoti pārsteidza manu draugu itāli, Latvijas pilsētās
- Agronoma Ausekļa “zelta pieraksti”: 16 augi, kas ir visskaistākie un krāšņākie tieši rudenī (+ FOTO)
- Pensionāriem: 5 lietas, ko nekādā gadījumā nevajadzētu atdot saviem bērniem — pat ja tās lūdz
- Sirmgalve no Latvijas lidoja uz Palangu, bet viņai blakus apsēdās iereibis puisis; notikumi attīstījās negaidītā virzienā
- Sliktas ziņas autovadītājiem: drīzumā Latvijā ievērojami pieaugs degvielas cenas