Kāds no Austrālijas iedzīvotājiem netālu no mājām atradis pitona līķi. Reptiļa pārbaudē tika atklāts: pitons centās norīt mājdzīvnieku, proti, kaķi, ar iesauku Tīģeris. Un aizrijās ar to līdz nāvei.
Tīģera saimnieks teica, ka pa tiem gadiem, kamēr viņš dzīvoja Kvīnslendā, viņš nekad nav redzējis pitonus un arī dzirdējis par tiem neesot, lai tie medītos kaut kur netālu no mājām. Viņš atrada beigtu reptili saožot pēc smakas, tad viņš pavēra tā vēderu un atrada sava kaķa atlikumus.
VIDEO:
myjane.ru
Avots:
Tevi arī varētu interesēt
Tevi noteikti interesēs
- Pievieno telpai vienu vienkāršu lietu, kas uzsūc lieko mitrumu, lai veļa ziemā izžūtu daudz ātrāk
- Ciemojoties Turcijā, redzēju, ka turienes cilvēki pie mājokļa durvju roktura piekarina maisiņu ar naudu: stāstu, kāpēc
- Katru nedēļu gatavoju ķirbi šādā veidā, un bērni vienmēr prasa: “Mamm, vai tiešām tas ir ķirbis?”
- Sešām zodiaka zīmēm novembris nesīs pelnītas iespējas un atbalstu par viņu neatlaidību
- “Pats nekur nestrādā!”: modes mākslinieks Dāvids skarbi izteicies par pazīstamu latviešu mācītāju (+ VIDEO)
- Laba ziņa: no 2026.gada šajā Latvijas pašvaldībā tiks krietni palielināti pabalsti







