Pieceļoties no rīta, šis vīrietis nespēja noticēt tam, ko redzēja savā atspulgā.
Kad ballīšu zvērs pēc kārtējās jautrās nakts ielūkojās spogulī, viņš nodomāja, ka draugi ar marķieri viņam ir uzzīmējuši RayBan brilles.
Taču tas vairs nelikās tik smieklīgi, kad viņš šo skaisto mākslas darbu uz sejas mēģināja nomazgāt. Tikai tad vīrietis atskārta, ka tas nav nekāds marķieris, bet gan tetovējums.
Nu šis vīrietis, kuram jau ir ap 50, pavada 2 gadus, lai no šī tetovējuma atbrīvotos.
Kā viņš pats apgalvo: “Es neatceros, ka būtu šo tetovējumu dabūjis, jo biju pamatīgi iedzēris. Nākamajā rītā man šķita, ka tas ir tikai ar marķieri uzzīmēts zīmējums.”
“Nonākot mājās, protams, visi uz mani jocīgi skatījās, ar laiku es pie tā tetovējuma pieradu un pat nolēmu no tā neatbrīvoties”
“Taču vēlāk, kad biju devies ar draugiem iedzert, es tiku izsmiets kādā krogā. Nākamajā rītā sāku apsvērt tetovējuma likvidēšanu, jo nevēlējos apkaunot savu ģimeni.”
Avots: dailymail.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Klientes pieredze: “Gribēju nopirkt sveramās konfektes, bet, kad kasiere nosvēra atteicos maksāt par to”
- Kāpēc 15. marts būs svarīgs sešām austrumu zīmēm un kādas būs jaunas iespējas, klāsta Tamāra Globa
- Es trīs nedēļas satikos ar Kasparu izskatīgu, muskuļotu vīrieti — līdz brīdim, kad iegāju viņa dzīvoklī
- Valdības aicina iedzīvotājus atstāt auto mājās – paskaidro arī iemeslu un kāpēc tas ir tik būtiski
- Postpadomju laiks, Kaukāza tradīcijas un laiks, kad Patimatas pirmā mīlestība izgaisa viņas acu priekšā (2.daļa)
- “Gribēju aizpildīt deklarāciju, bet ieejot VID sapratu, ka esmu pamatīgās nepatikšanās”: stāstu kas notika










