Piedzēries, kails vīrietis no Tenesijas štata ASV nesen ticis arestēts par visai neparastu noziegumu.
Policija ziņo, ka tā uzgājusi 27 gadus veco Džošua Aiviju “pilnīgi kailu un ārkārtīgi iereibušu”, kad ieradās notikuma vietā 28. oktobrī agrā rīta stundā. Vienā rokā puisis turēja neatvērtu alkoholiska dzēriena bundžu, taču neatklāja policijai, cik daudz alkohola bija lietojis līdz tam.
Policistus pārsteidza tas, ka vīrietis staigā pilnīgi bez drēbēm, taču, kad viņi uzzināja, kāds tam bija iemesls, pat visnopietnākie nespēja neieplest acis izbrīnā un nesākt smieties.
Lasi vēl: Šis vīrietis atteicās no masturbēšanas 700 dienas un apgalvo, ka tas deva ŠĀDAS superspējas
Lai uzzinātu visu par šo notikumu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Dēls atbrauca ar jaunu džipu, bet mammai atveda piparkūkas, kurām beidzies derīguma termiņš: “Mammu, tās joprojām ir normālas”
- Kā jaunie likuma grozījumi mainīs dzīvi daudzdzīvokļu mājās Latvijā – svarīgākie punkti
- Kāds klients ļoti noskaities uz “Venipak” kurjera rīcību: “Atbilde no viņiem mani sadusmoja vēl vairāk”
- Piektdiena, 13. marts, būs īpaši veiksmīga sešām austrumu zodiaka zīmēm, prognozē Tamāra Globa
- “Latvijas Pasts” pavisam drīz ieviesīs vēl nebijušu opciju pakomātos – saņemt sūtījumus būs vēl vienkāršāk
- Aprīlis būs neparasts: ko sagaidīt no laikapstākļiem, prognozē sinoptiķi







