Romānu rakstnieks, kurš vienā no savām grāmatām aprakstījis neveiksmīgu bankas aplaupīšanas mēģinājumu, Vācijā stāsies tiesas priekšā par identiska laupīšanas mēģinājuma atkārtošanu.
Gluži tāpat kā grāmatas galvenais varonis, autors knapi spēja savilkt galus kopā, tādēļ nolēma aplaupīt banku.
Grāmatas scenārijs atkārtojās dzīvē, arī vīrieša mēģinājums aplaupīt banku nenoritēja gluži pēc plāna.
Grāmatā galvenais varonis pamet notikuma vietu ar velosipēdu un tad pārģērbjas paslēpjoties aiz ozola.
Arī grāmatas autors bija sagatavojis velosipēdu un paslēpis drēbes parkā, aiz ozola.
Prokurors Hans-Joahims Valburgs apsūdzēja nenosaukto vīrieti par naudas izspiešanu ar spēka pielietošanu, naudas zādzību un nelegālu ieroča nēsāšanu.
Aizstāvības jurists Stīvens Bonels pastāstījis, ka nākammēnes apsūdzētais nāks klajā ar pilnu atzīšanos savos nodarījumos.
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Jau sākot ar 2026.gadu no šī Latvijas lielveikala sāks pazust konkrētie produkti: ”Šis gaidāms, gan Latvijā, gan Lietuvā”
- LIDL pircēji sastapušies ar mulsinošu situāciju: skaidrojam, kas patiesībā notiek veikalos un kādas ir jūsu tiesības
- Rasola vietā tagad svētku galdam gatavoju tikai šos salātus: sastāvdaļu savienojums ir patiesi izcils, un recepte – pavisam vienkārša
- Astrologi nosauc 4 zodiaka zīmes, kurām pēc Ziemas Saulgriežiem 21. decembrī sāksies pilnīgi jauns dzīves posms
- Izveidots jauns ”Whatsapp” pakalpojums, kurš atvieglos simtiem Latvijas autovadītāju ikdienu: ”Būs vieglāk”
- Omīte man iemācīja ziemā turēt iedegtu sveci siltumnīcā: atklāšu kāpēc un ko tas dos







