Folija var novērst iepriekš aprakstīto krā**anas shēmu, taču tā nav īpaši ērta. Par laimi, ir arī citi veidi, kā sevi pasargāt, lai gan daži cilvēki joprojām izmanto foliju.
Lai jūsu kartes būtu drošākas, ir izstrādāti īpaši drošības karšu turētāji, kas var pasargāt jūsu naudu no krāpn***iem. Tos var atrast visdažādākajos veidos, un katrs atradīs sev piemērotu variantu.
Iegādājoties kādu no tiem, jāpievērš uzmanība uzrakstiem, piemēram, “NFC protected” vai “Protected from RFID”.
Tas nozīmē, ka karšu turētāji nodrošinās aizsardzību pret šāda veida krā**anu. Ādas vai plastmasas vāciņa iekšpusē parasti ir folijas slānis, kas bloķē nolasītāju magnētisko lauku.
Vēl viens padoms – glabājiet bezkontakta karti kopā ar citām kartēm, piemēram, atlaižu kartēm. Tas apgrūtinās krāpnieku darbību, izmantojot rokas termināli.
Lasi arī: Būsi uz “pauzes”, cik viena un tā pati prece maksā Vācijā un Latvijā
Tātad folija patiešām var pasargāt no krāp***kiem, taču mūsdienās ir pieejamas modernākas un ērtākas aizsardzības metodes.
Es ceru, ka šis raksts jums šķita noderīgs un interesants. Dalieties komentāros, kā jūs aizsargājat savas bankas kartes.
Tevi noteikti interesēs
- Naktī pirms miega mamma man iemācīja apēst nedaudz sīpolu; tagad arī es to daru jau daudzus gadusby Rinalds Bergmanis
- Gribēju vīram sagādāt pārsteigumu, bet pieķēru viņu ar citu: tad nolēmu rīkotiesby Rinalds Bergmanis
- Atradu naudu uz vējstikla, zem tīrītāja un uzreiz izsaucu likumsargus: esiet uzmanīgi, ja pamanāt ko tāduby Sandra Ločmele