Stindzinošs video liek skatītājiem brīnīties pēc ieraudzītā “laikā ceļojoša cilvēka rēga”, kurš iziet cauri aizvērtām veikala durvīm.
Dīvainais video novērošanas kameru ieraksts uzņemts pie veikala durvīm, pie tām ārpusē guļ divi cilvēki.
Pāris sekundes pēc video sākuma tur redzams melnā kapučjakā tērpts vīrietis, kurš tuvojas durvīm. Tās ir slēgtas, bet viņš iziet tām cauri, nozibsnījot gaismai.
Pāris mirkļus vēlāk vīrietis atkal redzams, izejot cauri durvīm, rokās turot veikalā paņemtus našķus.
Šķir lapu tālāk, lai skatītos video:
Tevi noteikti interesēs
- Brālības diena 19. septembrī: kas jādara, lai ģimene dzīvotu pārticībā un veiksme nepagrieztu muguruby Laura Andersone
- Tas sāksies 19. septembrī un ilgs piecas dienas: sinoptiķi saka, kam sagatavotiesby Sandra Vīgante
- Kāpēc pensionārei vajadzīgs trīsistabu dzīvoklis — atklāju savu iemesluby Rinalds Bergmanis