Reģiona iedzīvotājiem, plānojot savu nedēļu, jāņem vērā laika prognoze. Nākamās dienas ir lieliska iespēja baudīt pēdējās patiesi siltās dienas. Sākot ar otrdienu, labāk līdzi ņemt vējjaku un lietussargu, un cilvēkiem, kas ir jutīgi pret spiediena svārstībām, jāpievērš uzmanība savai labsajūtai.
Rudens pamazām ienāk savā gaismā, bet tieši šeit slēpjas tā īpašais šarms. Atvasara paiet, dodot ceļu lietum un svaigumam, kas dabai ir tik nepieciešams. Sinoptiķi iesaka siltās nedēļas nogales pavadīt lietderīgi.
Latvijā drīzumā gaidāmas salnas
Otrdien daudzviet Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus, vietām nokrišņi būs stipri, pavadīti ar pērkona dārdiem, un negaisa laikā iespējama arī krusa, kā arī spēcīgas vēja brāzmas, prognozē sinoptiķi.
Brīžiem debesis skaidrosies, taču valsts austrumu daļā pārsvarā saglabāsies mākoņains laiks. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +15…+20 grādiem.
Lasi vēl: Sāksies 17. septembrī pēcpusdienā un ilgs piecu dienu garumā: ko gaidīt no laika apstākļiem
Pūtīs lēns līdz mēreni stiprs dienvidu vējš, bet Kurzemē gaidāmas dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 14 metriem sekundē. Kurzemes rietumu piekrastē vējš būs vēl spēcīgāks – vakarā tas brāzmās var pastiprināties līdz 20–23 metriem sekundē. Zem lietusgāžu un negaisa mākoņiem jebkurā Latvijas vietā iespējamas īslaicīgas brāzmas ar ātrumu 15–20 metri sekundē.
Rīgā, kad uzspīdēs saule, gaiss iesils līdz +19 grādiem. Pastāv iespēja, ka uzlīs īslaicīgs lietus un ducinās pērkons, kā arī iespējamas krasas vēja brāzmas. Lielāko dienas daļu galvaspilsētā pūtīs mērens dienvidu vējš.
Skandināvijā atrodas ciklons. Latvijā atmosfēras spiediens jūras līmenī svārstās no 1003 hektopaskāliem valsts ziemeļrietumos līdz 1012 hektopaskāliem dienvidaustrumos.
Tevi noteikti interesēs
- Sieviete kādās no Latvijas “humpalām” pamana visai netipisku situāciju: “Ko tādu gan es šeit necerēju redzēt”
- “Kaimiņi pēc plkst. 22.00 bīda mēbeles, vai es drīkstu pazvanīt likumsargiem, lai viņus soda”: skaidrojam situāciju
- Vienā Latvijas pilsētā februāra izskaņā masveidā tiks pārbaudīti dzīvokļi: “Vēlams, lai vismaz viens iemītnieks būtu mājās”
- Latvijas meteorologi apbēdina ar februāra otras puses prognozi: “Diemžēl gaidāma vilšanās”
- Daugavpils veikala pārdevēja “pačukstēja” kāpēc bieži vien no rītiem ir tukši plaukti veikalā: tas ar nodomu
- “Mežonīgs sniegputenis ir ceļā”: sinoptiķi atklāj, ka ziema drīz vien parādīs visu savu spēku









