Māte pārliecinājusi meitu, ka nav tādas “meiteņu lietas” un “zēnu lietas”, tomēr, kad viņas atbraukušas uz skeitparku, tas bijis pilns ar pusaugu zēniem, un viņas meita nekavējoties vēlējusies doties prom.
“Klusībā arī es vēlējos doties prom, bet neuzskatu, ka manai meitai vajadzētu no kaut kā baidīties. Viņai braukāt pa skeitparku ir tikpat lielas tiesības kā puišiem,” pastāsta Žanīna.
“Meita aizbildinājās ar to, ka skeitparks ir pilns ar puišiem. Es viņai paskaidroju, ka viņiem nebūt nepieder šis skeitparks.”
Žanīna piemetina, ka Peitone sākusi mācīties braukt, atrodoties netālu no jauniešiem, kas viņai garām traukušies daudz lielākos ātrumos un izpildījuši bīstamus trikus.
Pēc trešā mēģinājuma nobraukt no rampas, pie meitenes piegāja kāds jaunietis.
“Es biju gatava viņam teikt, ka arī Peitonei ir tiesības šeit atrasties, bet tā vietā jaunietis paskaidroja, ka viņa nepareizi novietojusi kājas uz skrituļdēļa, un viņš vēlas palīdzēt,” papildina Žanīna.
“Viņš gandrīz stundu pavadīja, mācot meitu stūrēt un noturēt līdzsvaru uz dēļa, nemaz nebaidoties par to, ko par viņu nodomās draugi.”
“Es esmu lepna, ka tu esi daļa mūsu sabiedrības un es vēlos tev pateikties par to, ka biji laipns pret manu meitu, par spīti tam, ka draugi tevi ķircināja. Pateicoties tev, viņa skeitparku pameta ar lepnuma sajūtu un pārliecību par to, ko viņa dara,” tādus vārdus māte velta jaunietim, kurš palīdzējis viņas meitai.
Māte piemetināja, ka tas ir stereotips, ka visi pusaugu zēni ir ļauni, bet patiesībā viņi ir labi jaunieši.
Tagad Peitone dodas braukāt ar skrituļdēli visu laiku.
Avots: www.dailymail.co.uk