Varat arī pievienot šai sāļai dažas kaltētas ķiploka daiviņas, un tā būs vēl smaržīgāka!
Sāli var kaltēt istabas temperatūrā, bet es parasti kaltēju to cepeškrāsnī ar nedaudz aizvērtām durvīm 50-60 °C temperatūrā, “konvekcijas” režīmā, apmēram stundu. Šajā laikā sāli vairākas reizes apmaisu, lai tā izžūtu vienmērīgāk.
Tā izskatās jau izžuvusi selerijas sāls. Tā vēl ir nedaudz karsta, jāļauj tai pilnībā atdzist. Sasmalciniet gabaliņus tieši ar rokām un pārliekat burkās.
Protams, šādu sāli nevar žāvēt un uzglabāt mitrā veidā, bet no pieredzes es teikšu, ka sauso ir vieglāk dozēt, vairāk pierasts vai kaut kas tāds, kā jūs lietojat parasto sāli.
Aromātisko sāli var uzglabāt virtuves skapī, vēlams, stikla traukā ar hermētiski noslēgtu vāku, tikai noteikti to apzīmējiet, citādi to var sajaukt ar bazilika sāli.
Mēs visi izmantojam sāli ēdienu gatavošanai, taču sāls ar aromātiskiem garšaugiem ļauj pat šķietami pazīstamākajiem ēdieniem uzburt jaunas krāsas, aromātus un garšas! Šādu sāli var izmantot buljonam, gaļas, putnu gaļas, zivju, pākšaugu, mērču, dažādu marināžu, dārzeņu salātu un tomātu dzērienu pagatavošanai.
Lasi vēl: 1 ēdamkarote uz spaini ūdens. Rudenī izkaisiet šos miltus uz dobēm – kūtsmēslu vietā
Laimīgu gatavošanu, es ļoti ceru, ka arī jums šī recepte būs noderīga!
Tevi noteikti interesēs
- Tagad mati stāvus ceļas, to iedomājoties! Aktrise Zane Daudziņa atklāj, kādu samaksu savulaik viņa saņēmusi kā jaunā aktriseby Laura Blūma
- No mīnusiem uz plusiem – Anomāls karstums Eiropas reģioniem gaidāms ar kataklizmāmby Sandra Ločmele
- 9 augi, kas vienmēr jāaudzē augstās dobēs – dārznieki norāda iemeslus, kāpēc tas tā irby Anete Vītola