Pašpasludinātais pravietis uzskata, ka spēj dziedināt vēzi un HIV, bet ārstēšana ir šausminoša!

baba

Kāds Dievnidāfrikas iedzīvotājs ir paziņojis, ka ir pravietis, kurš spēj dziedināt cilvēkus no visdažādākajām kaitēm, sākot no sāpēm un infekcijām, līdz pat vēzim un HIV.

Un trakākais ir tas, ka viņam tic ļoti daudz cilvēku!

Par savām spējām viņs ir aprakstījis arī sociālajā tīklā Facebook. Neskaitāmi cilvēki ir izteikuši sašutumu par šī pašpasludinātā pravieša dziedināšanas spējām un metodi, sakot, cik briesmīgi ir, kad kāds izmanto cilvēku izmisīgo vēlmi mainīties un izveseļoties, izmantojot viņu ievainojamību pret viņiem.

Savukārt uz šādu kritiku “pravietis” savā profilā ir atbildējis: “Cilvēki ir tik nežēlīgi. Kā gan viņi var apvainot Dieva sūtītu pravieti. Piedod viņiem Tēvs, jo viņi nezina, ko dara.”

Lasi arī: Nespējot pārdzīvot šķiršanos, vīrietis sper šokējošu soli; to onlainā redz viss internets!

Ja tā būtu vienkārša dziedināšana ar vārdu, dziesmu vai kādu citu nekaitīgu metožu palīdzību, tas nebūtu vēl tik traki, bet viņš šo “dziedināšanu” veic ar kādas neiedomājamas, toksiskas vielas palīdzību!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vairāk!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close