Pēc ŠĪS tabulas pavisam vienkārši vari noteikt cik ātri no tava organisma pazūd alkohols. Šis noderēs, ja esi šoferis!

Reizēm ir grūti saprast vai alkohols ir organismā vai vairs nav, tad nāk palīgā šī tabula! Šī ir tabula ar kuras palīdzību tu vari noskaidrot vai drīksti sēsties pie stūres. Viss ir vienkārši un skaidri saprotams.

Ļoti svarīgi ir zināt, kad drīkst sēsties pie stūres un kad nedrīkst. Ja esi iepriekšējā vakarā kārtīgi atpūties, tad jāsāk būtu atcerēties, kādus alkoholiskos dzērienus tu esi lietojis. Reizēm ir grūti saprast vai alkohols ir organismā vai vairs nav. Pieņemsim, ja esi izdzēris alus pudelīti vai var pēc stundas sēsties pie stūres? Vai pēc pusstundas?

Šādi jautājumi vienmēr ir prātā šoferiem, kuri iepriekšējā vakarā ir lietojuši alkoholiskos dzērienus. Jāņem vērā, ka katram ir savādāks organisms, tādēļ nevajag paļauties tikai uz to ja jūties labāk, tad jau alkohols ir pazudis no organisma.

Pārsvarā jaunieši iegādājas alkometrus, lai būtu pilnībā droši vai drīkst sēsties pie automašīnas stūres, taču ne visi pērk un uzticas plaši nopērkamiem alkometriem.

Lasi vēl: Lūk, kuru profesiju pārstāvji ir pakļauti lielākam alkoholisma riskam!

Pāršķir lapu, lai redzētu tabulu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close