Studente atriebās vīrietim, ar kuru pārgulēja, pēc tam, kad nākamajā rītā vīrieša aizmirstajā telefonā atklāja īsziņas ar nepatīkamu informāciju par sevi.
Marks aizmirsa savu telefonu Sāras dzīvoklī, Kolereinā, Ziemeļīrijā. Mēģinot sazināties ar vīrieša draugiem, viņa ievēroja īsziņas, kurās tika nosaukta par “resnu maitu” un “padauzu”.
Viņa atriebās Markam ievietojot viņa atvērtajā Facebook kontā ziņu, kura drīz vien kļuva par interneta sensāciju.
Šķirsti tālāk, lai lasītu, ko viņa izdarīja:
Tevi noteikti interesēs
- 12. marts būs nozīmīgs datums: Četras zīmes izjutīs pozitīvas izmaiņas, sola Vasilisa Volodina
- Likumsargs atklāj, kāpēc viņi lūdz autovadītājam atvērt automašīnas motora pārsegu
- Primadonna Alla Pugačova steidzami tika izsaukta uz Krieviju: medijos izskan arī iespējamais iemesls
- Meteorologs Toms Bricis atklāj, ka šorīt Latvija piedzīvoja dabas fenomenu: ko tas nozīmē turpmākajam gadam
- Dēls atbrauca ar jaunu džipu, bet mammai atveda piparkūkas, kurām beidzies derīguma termiņš: “Mammu, tās joprojām ir normālas”
- Aizsaulē aizgājušā režisora Jāņa Streiča meita atklājusi tēva pēdējo gribu un lūdz to visiem cienīt






