Jaunā tehnoloģija izmanto ultraskaņas mitrinātājus, kuri ar vibrāciju palīdzību pārvēš tekilu redzamā miglā.
Tā nonāk plastmasas konteinerā, kur, sajaucoties ar tvaiku, izveido mākoni, kas periodiski rada alkohola lietu. Apmeklētāji tekilu var baudīt, zem mākoņa novietojot dzērieniem paredzētas glāzes.
Lasi vēl: Uzzini, kas notiktu ar tavu veselību, ja katru dienu dzertu šotu tekilas; pārsteidzoši!
Izstāde Berlīnē rīkota visnotaļ pārdomāti, izrādās, ka Vācija ir otra lielākā tekilas importētājvalsts, pirmo pozīciju stabili saglabā ASV. Trešajā vietā ir Spānija, tai seko Francija un Apvienotā Karaliste.
Video materiālā redzama ultraskaņas mitrinātāju izmantošana mākoņa izveidošanai, kā arī slāpes veldzējošais tekilas lietus.
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Kāpēc eksperti iesaka pēc iespējas ātrāk pielikt A4 lapu pie ledusskapja durvīmby Rinalds Bergmanis
- Jūsu veļa smaržos ļoti svaigi pat bez veļas mīkstinātāja – pievienojiet šīs dabiskās sastāvdaļasby Jeļena Kuzmenko
- Kādēļ zem salona līstēm daudzām automašīnām atrodas “slepenā” poga – un kāpēc ir būtiski par to būt informētamby Sandra Vīgante