Pētījums atklāj, kā tu vari kļūt tikpat seksīgs sieviešu acīs kā Brūss Villis vai Vins Dīzels!

Vinam Dīzelam un Brūsam Villisam ir šis tas vairāk kopējs kā tikai filmēšanās asa sižeta filmās – to var redzēt pat ar neapbruņotu aci – seksapīls, kas plūst pāri malām! Atklāsim kā arī tu vari tikt pie šī seksapīla!

Gadiem ejot, abu šo aktieru sieviešu fanu bāze ir tikai augusi augumā un tas viss pateicoties viņu noslīpētajai ārienei. Viņi ir pašpārliecināti – viņi neslēpj sevi aiz matiem, bārdas vai ūsām, vai arī kaudzi kosmētikas. Lūk, tādi vīrieši patīk sievietēm. Teiksiet, ka ir arī citi aktieri, kuri ar visu apmatojumu un kosmētiku patīk sievietēm tikpat ļoti – mēs piekrītam. Arī skatoties uz Dveinu Džonsonu un Džeisonu Stethenu, sievietēm mēdz notecēt siekala. Visām šīm slavenībām ir kopīga viena iezīme, kas zemapziņas līmenī liek sievietēm domāt, ka viņiem piemīt vairāk vīrišķo īpašību – uzzini nākamajā lapā, kas tā ir!

Lasi vēl: Slavenības, kas reizē ir gan neglītas, gan seksīgas – #5 pavisam noteikti!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu kā tu vari kļūt tikpat seksīgs kā Vins Dīzels vai Brūss Villis!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close