Pētnieki atklāj vai ir jāļauj bērnam urbināt degunu un ēst savus puņķus. Negaidīti!

Mums visiem bērnībā ir mācīts, ka deguna urbināšana ir visnotaļ pretīgs ieradums, kas var nodarīt vairāk skādes nekā labuma, tāpēc mēs savus bērnus arī turpmāk mācām to nedarīt. Taču nesen veikts pētījums atklāj ko pavisam negaidītu!

Austriešu profesors Frīdrihs Bišingers, kurš specializējas cilvēku elpceļu pētniecībā, ir nesen veicis pētījumu, kura rezultāti ir visai pārsteidzoši. Šādiem pētījuma rezultātiem piebiedrojas arī Hārvardas Universitātes un Masačūsetas Institūta zinātnieki, publiskojot arī savus atklājumus.

Deguna urbināšana ir gan publiski nepieņemama, gan no medicīnas viedokļa kaitīga. Profesors norāda, ka deguna urbināšana var savainot trauslās nāsu sieniņas vai pat panākt deguna blakusdobumu infekciju.

Lasi vēl: 3 svarīgas lietas, kuras jāiemāca savam bērnam, lai viņš zina kā rīkoties ugunsgrēka gadījumā

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kas tika atklāts pētījumā!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close