Piecas iespaidīgas lietas, kas notiek tavā ķermenī, kad tu ar kādu cilvēku skūpsties pirmo reizi

Lai arī kāds bija tavs pirmais skūpsts, nav šaubu, ka tu to lieliski atceries vēl šodien.

Par spīti tam, ka skūpstīšanās vairs nav sveša lieta, jebkura nekad agrāk neskūpstīta cilvēka noskūpstīšana jebkurā vecumā var būt izaicinoša.

Pirmo reizi skūpstot cilvēku, sajūtas ir līdzīgas tām, kuras gūst, spēlējot krievu ruleti, turklāt ne vienmēr tas ir patīkami. Vai tu zināji, ka, pirmo reizi skūpstoties, tavā ķermenī notiek dažādas iespaidīgas pārmaiņas?

Ja skūpsts ir patīkams

“Skūpstīšanās ir instinkts, kura laikā mūsu ķermenī izdalās ķīmiskas vielas, kas garantē patīkamas sajūtas,” skaidro Takiša Rolanda-Dženkinsa, klīnikas “Between Us” konsultante.

Lasi vēl: Lūk, zonas, kur tava meitene vēlas, lai tu viņu skūpstītu! Skūpstot #6, viņa būs EKSTĀZĒ

“Vēl jo vairāk,” viņa piemetina, “cilvēka lūpās atrodas nervu gali, kas skūpstīšanās laikā tiek stimulēti. Tas noved pie papildus maņu, piemēram ožas, aktivizēšanās.”

Šīs ir tās piecas iespaidīgās lietas, kas notiek tavā organismā, kad pirmo reizi ar kādu skūpsties:

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close