Incidents noticis Gvatemalā. Abi puiši spēlējuši spēli, kad ieraudzījuši, ka viens no pokemoniem atrodas svešinieka mājoklī, un nolēma ielauzties, lai to noķertu, pat nemēģinot pieklauvēt un palūgt atļauju.
Bet mājokļa īpašnieks ielaušanos savā īpašumā neuztvēra kā joku, nodomādams, ka viņa mājās ielaužas laupītāji. Džersons par ielaušanos saņēma 20 šāvienus un mira notikuma vietā, savukārt, viņa brālēns Daniels tika smagi ievainots.
Ja var ticēt ziņu avotiem, tad šī varētu būt pirmā nāve, ko izraisījusi ārkārtīgi populārā spēle Pokémon GO. Taču spēle visā pasaulē jau izraisījusi neskaitāmu negadījumu skaitu, starp tiem arī smagas autoavārijas. Ķerot pokemonus, spēlētāji mēdz aizmirst pievērst uzmanību realitātei ārpus spēles, kā arī riskē ar savu drošību, lai noķertu pokemonus grūti pieejamās vietās.
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Jūsu veļa smaržos ļoti svaigi pat bez veļas mīkstinātāja – pievienojiet šīs dabiskās sastāvdaļasby Jeļena Kuzmenko
- Kādēļ zem salona līstēm daudzām automašīnām atrodas “slepenā” poga – un kāpēc ir būtiski par to būt informētamby Sandra Vīgante
- Nosaukts vecums, kad sievietei vairs nav vajadzīgi vīriešiby Rinalds Bergmanis